Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Gady, płazy i gryzonie…

Gady, płazy i gryzonie…

Alina Lenart 08 czerwiec 2014 Aktualizacja:14 czerwiec 2014 

4 czerwca klasy trzecie gościły Pana Tomasza Piaseckiego, weterynarza i wykładowcę na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Pan Tomasz przyniósł ze sobą tajemnicze pudła… Okazało się, że w pudłach znajdują się mali mieszkańcy. Były tam małe myszki, z futerkami jak jeże, zupełnie łyse i malutkie, także dwa gekony i jeden wąż. Okazało się, że nikt nie boi się tych groźnych z nazwy zwierząt. Każdy chciał dotknąć miłego futerka myszki, lub aksamitnej skóry węża czy gekona. Pan Tomasz opowiedział wiele ciekawostek z życia tych zwierząt, o tym w jaki sposób należy się nimi opiekować, gdyby ktoś zdecydował się na hodowanie takiego zwierzątka w domu. Jednocześnie przestrzegał przed zbyt pochopnym kupnie zwierząt, tylko dlatego, że są takie ładne, opiekowanie się zwierzętami to duża odpowiedzialność.

 

Gady, płazy i g...
Gady, płazy i gryzonie Gady, płazy i gryzonie
Gady, płazy i g...
Gady, płazy i gryzonie Gady, płazy i gryzonie
Gady, płazy i g...
Gady, płazy i gryzonie Gady, płazy i gryzonie
Gady, płazy i g...
Gady, płazy i gryzonie Gady, płazy i gryzonie

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko