Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

"Mam kota na punkcie mleka"

"Mam kota na punkcie mleka"

Alina Haładaj 27 maj 2014 Aktualizacja:28 maj 2014 

Polska Izba Mleka oraz Polska Izba Hodowców Bydła i Producentów Mleka zaprosiła naszą Szkołę, jako jedną z dwóch we Wrocławiu, do udziału w Mlecznych Lekcjach w ramach kampanii "Mam kota na punkcie mleka". Grupa uczniów z klas II i III, wyłoniona przez p. Martę kołłątaj, uczestniczyła w lekcji organizowanej w dniu 22 maja w Bibliotece Uniwersyteckiej przy ul. Worcella we Wrocławiu. Dzieci dowiedziały się dlaczego mleko, jogurty i sery powinny być stałymn elementem diety każdego człowieka.

Wzięły też udział w kreatywnych zabawach związanych z mlekiem i jego przetworami, jak również wykonywały eksperymenty z wykorzystaniem mleka. Za swój udział w tym ciekawym przedsięwzięciu dzieci otrzymały drobne upominki od kota Mleczysława. Do szkoły wracaliśmy zmęczeni, ale szczęśliwi.

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko