Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Międzynarodowy Konkurs Ekologiczno-Prozdrowotny „Świat ptasich prawd” - wyniki etapu szkolnego

Pod koniec marca odbył się w naszej placówce I etap (szkolny) Międzynarodowego Konkursu Ekologiczno-Prozdrowotnego „Świat ptasich prawd” pod hasłem „EKO skutecznie - dla ptaków bezpiecznie”. Wzięli w nim udział uczniowie klas 1-3. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział oraz gratulujemy pomysłowości i talentu.

Kategoria-Fotografia „Ptaki w obiektywie”: I miejsce-Krystian Jagiełło, II miejsce-Jakub Sobański, III miejsce-Kaja Kopczyk; wyróżnienia-Łucja Tatarynowicz, Magdalena Ząbek. Kategoria-Praca plastyczna „Ptaki cudaki”: I miejsce-Małgorzata Huminiak, II miejsce-Jakub Sobański, III miejsce-Filip Szemelak, IV miejsce-Katarzyna Huminiak, V miejsce-Nadia Stańczak; wyróżnienia-Michał Węgrzyn, Magdalena Ząbek, Ewa Dyrcz. Kategoria-Wiersz „Ptasie plotki”: I miejsce-Łucja Tatarynowicz.

Prace nagrodzone (zdobycie miejsca) w etapie szkolnym zakwalifikowały się do II etapu konkursu (zewnętrznego) i zostały przesłane do organizatorów-Szkoły Podstawowej nr 118 we Wrocławiu.

                                            

Szkolny koordynator konkursu: Jolanta Sulicz

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko