Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Nowe sukcesy naszych uczniów

Nowe sukcesy naszych uczniów

Joanna Neto 01 marzec 2014 Aktualizacja:21 marzec 2014 

Valentines Card 1

Valentines Card 1
W lutym uczniowie klas 1 – 6 wzięli udział w międzyszkolnym konkursie plastyczno-językowym „VALENTINE’S CARD IN ENGLISH” (kartka walentynkowa po angielsku), organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 40 we Wrocławiu. Zadaniem dzieci było przygotowanie kartki walentynkowej wraz z wierszykiem lub życzeniami w języku angielskim. Jury oceniało oryginalność i estetykę, zgodność pracy z tematem oraz poprawność językową w 3 kategoriach wiekowych (osobno klasy I i II; osobno klasy III i IV; osobno klasy V i VI). 

I kolejny raz nasi uczniowie udowodnili, że są twórczy, kreatywni, znają kulturę krajów anglojęzycznych i potrafią posługiwać się językiem angielskim. Paweł Gryglewicz z klasy 6a zajął I miejsce, a Łucja Tatarynowicz z klasy 3a otrzymała wyróżnienie. GRATULUJEMY!

W galerii można obejrzeć piękne kartki walentynkowe uczniów z naszej szkoły.

Valentine's Car...
Valentine's Card 1 Valentine's Card 1
Valentine's Car...
Valentine's Card 2 Valentine's Card 2
Valentine's Car...
Valentine's Card 3 Valentine's Card 3
Valentine's Car...
Valentine's Card 4 Valentine's Card 4

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko