Zbiórka darów dla zwierząt - podziękowanie za udział

podziekowanie

Pod koniec roku 2013 odbyła się w naszej szkole zbiórka darów dla bezdomnych zwierząt. Wzięli w niej udział uczniowie i ich rodzice, a także nauczyciele. Zebrane zostały dwa duże kartony darów, wśród nich były m.in.: koce, ręczniki, kołdry, miseczki, różne rodzaje karmy suchej i w puszkach. Dzieci z Klubu Ekologa przygotowały również kolorowe kartki z noworocznymi życzeniami dla naszych czworonożnych przyjaciół. Dary zostały przekazane do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Ślazowej. Wszystkim uczestnikom zbiórki bardzo dziękujemy za tak liczny udział, okazaną pomoc i szczodre serce. Dziękujemy także pani Anecie Koszelowskiej, mamie naszej uczennicy Emilii z kl.2b, za zawiezienie w imieniu szkoły zebranych prezentów.

Podziękowanie w załączeniu.

Organizator szkolnej zbiórki: Jolanta Sulicz