Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Sukcesy szóstoklasistów

Sukcesy szóstoklasistów

Joanna Neto 08 luty 2014 Aktualizacja:21 marzec 2014 

Visit 001

Visit 001
Z dumą możemy poinformować o wielkim osiągnięciu naszych uczniów. W finale V edycji wrocławskiego konkursu „VISIT THIS PLACE WITH ME!” („Odwiedź to miejsce ze mną!”) Szymon Zajączkowski z klasy 6b zajął II miejsce, a Natalia Siudzińska z klasy 6a zajęła miejsce III. Konkurs, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 63, wymaga od uczestników naprawdę dużo pracy. Odbywa się w trzech etapach.

W pierwszym etapie uczniowie przygotowują prezentacje multimedialne w programie Power Point w języku angielskim na temat wybranego miasta w kraju anglojęzycznym (Wielka Brytania, USA, Kanada, Australia lub Nowa Zelandia). Maksymalnie dwie prace przechodzą do etapu drugiego (międzyszkolnego), w którym wybranych zostaje dziesięć najlepszych prezentacji. W trzeciej części konkursu – w finale – autorzy dziesięciu najlepszych prezentacji występują przed komisją konkursową i prezentują swoje miasta. Musi to być swobodna wypowiedź w języku angielskim, której treść nie może zostać odczytana z prezentacji. Na koniec każdy finalista otrzymuje trzy pytania w języku angielskim dotyczące informacji zawartych w jego prezentacji. Powinien odpowiedzieć na nie pełnym zdaniem po angielsku.

Szymon i Natalia spisali się na medal! Ich prezentacje (Szymona - o Bostonie i Natalii - o Londynie) zrobiły wielkie wrażenie na jury. A podczas ustnego finału nasi szóstoklasiści pięknie zaprezentowali swoje miasta, pokonując stres i wielkie emocje. GRATULUJEMY!!!

Visit 002

Visit 002
   Visit 003
Visit 003

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko