Dzień Babci i Dziadka w Domu Opieki

Anna Wąs 31 styczeń 2014 Aktualizacja:21 marzec 2014

dzien babci

Po raz drugi uczniowie naszej szkoły odwiedzili Dom Opieki dla osób starszych przy Ewangelickim Centrum Diakonii i Edukacji, z którym "Dziewiątka" rozpoczęła współpracę w grudniu. Tym razem dzieci z klasy 1B przygotowały przepiękne Jasełka i zaprezentowały je zebranym w świetlicy seniorom. Wszystkie pierwszaki miały kostiumy i odważnie mówiły swoje role, mimo licznie zgromadzonej widowni. Natomiast dziewczyny z klasy 5A wykonały taniec nowoczesny izaśpiewały najpiękniejsze pieśni patriotyczne.