Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Występ w Centrum Seniora

Występ w Centrum Seniora

Marta Kołłątaj 13 styczeń 2014 Aktualizacja:21 marzec 2014 

dom seniora

dom seniora
W piątkowe popołudnie, 6. grudnia, nasze dzieci wybrały się do siedziby Wrocławskiego Centrum Seniora, która przeobraziła się w magiczne miejsce, w którym panowała mikołajkowa aura, a jej twórcą i organizatorem było Centrum Edukacji Międzykulturowej - Biuro Regionalne Wrocław, we współpracy z Wrocławskim Centrum Seniora. Dzieci przygotowały koncert wokalny dla seniorów. Uczennice wystąpiły w barwnych strojach i mikołajkowych czapkach, przystrojonych jesiennymi liśćmi; przy akompaniamencie gitary.

Zanim jednak dzieci zaprezentowały swój program artystyczny, zwiedziły Wrocławskie Centrum Seniora, po którym oprowadził je kierownik, pan Robert Pawliszko. Dzięki temu małe artystki miały możliwość zapoznać się z pięknymi pracami seniorek, tworzących istne arcydzieła podczas warsztatów manualnych i animacji kulturalnej – w ramach Akademii Rozwoju Seniora. Dzieci z przyjemnością zwiedzały sale warsztatowe Centrum i podziwiały efekty pracy twórczej osób starszych, dla których zjawiły się w ten mikołajkowy dzień, z radością i śpiewem na ustach.
Za swój występ dzieci otrzymały gromkie brawa od przybyłych seniorów oraz prezenty ufundowane przez Zespół Uzdrowisk Kłodzkich.

dom seniora

dom seniora
 senior
senior

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko