Anioły

Paulina Żelezińska, Kinga Domagała, Alina Haładaj 11 grudzień 2013 Aktualizacja:21 marzec 2014

Zbliża się magiczny czas świąt Bożego Narodzenia dlatego też uczniowie klasy 0 i 1b wykonali przepiękne Anioły. Dzieci tworzyły swoje prace z różnych materiałów, co pozwoliło im na wykazanie się niesamowitą kreatywnością i wytrwałością ponieważ niektóre z elementów były dość trudne do przyklejenia. Każdy Anioł okazał się być wyjątkowy, niepowtarzalny ..... jedyny w swoim rodzaju. Dzieci świetnie się bawiły. Pokazały jak bardzo lubią pracować razem i pomagać sobie wzajemnie. Wesołe Aniołki trafiły do domów aby umilić nadchodzące rodzinne Święta.

Zbliża się magiczny czas świąt Bożego Narodzenia dlatego też uczniowie klasy 0 i 1b wykonali przepiękne Anioły. Dzieci tworzyły swoje prace z różnych materiałów, co pozwoliło im na wykazanie się niesamowitą kreatywnością i wytrwałością ponieważ niektóre z elementów były dość trudne do przyklejenia. Każdy Anioł okazał się być wyjątkowy, niepowtarzalny ..... jedyny w swoim rodzaju. Dzieci świetnie się bawiły.  Pokazały jak bardzo lubią pracować razem i pomagać sobie wzajemnie. Wesołe Aniołki trafiły do domów aby umilić nadchodzące rodzinne Święta.

Paulina Żelezińska Kinga Domagała Alina Haładaj