"Pokaz mody w Auchan"

pokaz mody

W zeszłym roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Auchan we Wrocławiu. Na nasze zaproszenie pracownicy tej firmy wzięli udział w pracach komisji konkursowej w czasie jednej z organizowanych przez nas imprez. W ramach rewanżu zaprosili oni nasze uczennice do wzięcia udziału w pokazie mody dziecięco - młodzieżowej na terenie hipermarketu. Organizatorka imprezy - Adrianna Warzycha - przygotowała liczne stroje, które prezentowały na wybiegu nasze dziewczęta. Uczestniczki dopingowane były przez przybyłych wraz z nimi kolegów.

Zaproszeni do zabawy chętnie wzięli w niej udział. Prezentacja bardzo podobała się licznie zgromadzonym klientom. Nasi uczniowie za swój udział w imprezie zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.  Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z firmą Auchan w przyszłości.

pokaz mody1

pokaz mody2