Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

"Pokaz mody w Auchan"

pokaz mody

pokaz mody
W zeszłym roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Auchan we Wrocławiu. Na nasze zaproszenie pracownicy tej firmy wzięli udział w pracach komisji konkursowej w czasie jednej z organizowanych przez nas imprez. W ramach rewanżu zaprosili oni nasze uczennice do wzięcia udziału w pokazie mody dziecięco - młodzieżowej na terenie hipermarketu. Organizatorka imprezy - Adrianna Warzycha - przygotowała liczne stroje, które prezentowały na wybiegu nasze dziewczęta. Uczestniczki dopingowane były przez przybyłych wraz z nimi kolegów.

Zaproszeni do zabawy chętnie wzięli w niej udział. Prezentacja bardzo podobała się licznie zgromadzonym klientom. Nasi uczniowie za swój udział w imprezie zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.  Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z firmą Auchan w przyszłości.

pokaz mody1

pokaz mody1
 pokaz mody2
pokaz mody2

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko