Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Innowacyjny projekt „Enjoy My Origin” w naszej szkole

Innowacyjny projekt „Enjoy My Origin” w naszej szkole

Joanna Neto 21 czerwiec 2013 Aktualizacja:21 marzec 2014 
enjoy my origin
enjoy my origin

W przedostatnim tygodniu szkoły przed wakacjami mieliśmy okazję wziąć udział w niezwykle ciekawym projekcie edukacyjnym AIESEC Polska. Naszą szkołę odwiedziła przemiła, pochodząca z Chin, a studiująca w Singapurze Yuwei i od poniedziałku do piątku we wszystkich starszych klasach przeprowadziła językowo-kulturowe warsztaty po angielsku. W ciekawy sposób i w całości po angielsku Yuwei przybliżyła nam kulturę swojego kraju. Mieliśmy okazję zdobyć podstawowe informacje na temat Chin, chińskiej kultury i tradycji.

Zobaczyliśmy piękne zdjęcia i filmy (miedzy innymi: Wielki Mur, Zakazane Miasto w Pekinie, ogrody w Suzhou). Dowiedzieliśmy się jaka jest chińska kuchnia w różnych prowincjach, na które podzielony jest ten kraj. Poznaliśmy najważniejsze dla Chińczyków święto – Chiński Nowy Rok. Nie sposób wymienić wszystkiego, czego się dowiedzieliśmy i nauczyliśmy. Było bardzo miło i bardzo ciekawie! W galerii - zdjęcia z zajęć.

6b
6b 6b
china in chines...
china in chinese china in chinese
class 4a
class 4a class 4a
class 4b
class 4b class 4b

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko