Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Kącik Młodego Artysty

kacik artystyWielką niespodzianką i miłym zaskoczeniem dla dzieci okazał się nowo otwarty Kącik Młodego Artysty. Jest to miejsce zlokalizowane w pobliżu aktualnie istniejącej biblioteki (sala 24), które służy rozwojowi talentów plastycznych uczniów. Dzieci mogą tworzyć własne reprodukcje umieszczonych w ramkach obrazów autorstwa polskich i zagranicznych mistrzów pędzla. Często jednak uczniowie rysują własne kompozycje, które niebawem zostaną wyeksponowane w Czytajniku. Kącik Młodego Artysty to niespodzianka z okazji Dnia Dziecka i cieszy się niesłabnącym powodzeniem!

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".

Kalendarz szkolny

Lipiec 2017
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

The World Games

igrzyska maly

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko