Sukcesy Zuzanny i Maksymiliana

Serdecznie gratulujemy Zuzannie Polewskiej z klasy VIa, która zdobyła I miejsce w X Międzyszkolnym konkursie na prezentację multimedialną w języku angielskim „Wrocław City Guide” oraz Maksymilianowi Jaroszyńskiemu z klasy IVc, który w tym samym konkursie zajął III miejsce. Uczestnicy mieli za zadanie samodzielne przygotować prezentację w języku angielskim, w programie PowerPoint, będącą przewodnikiem po Wrocławiu. Jury oceniało: zgodność prezentacji z tematem konkursu, pomysłowość i kreatywność uczniów - bogactwo zastosowanych form wyrazu (obraz, dźwięk, animacje, komentarze etc.), ogólne wrażenie artystyczne i poprawność językową. Zuzia i Maks przedstawili piękne i ciekawe prace, pełne informacji i efektów specjalnych. BRAWO!

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".