Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

GRATULACJE DLA WIKTORII!

Nasza uczennica Wiktoria Motylska z klasy 6b zajęła II miejsce w kategorii klas szóstych w VIII Międzyszkolnym Multimedialnym Konkursie Ekologicznym „Moje zdrowie zależy ode mnie!", zorganizowanym przez Terapeutyczną Szkołę Podstawową nr 119 we Wrocławiu. Zadaniem uczestnika konkursu było przygotować prezentację w programie Power Point pokazującą, jak można zdrowo jeść, kształtować silną i zdrową sylwetkę, przekonującą, że warto prowadzić zdrowy tryb życia. Wiktoria wykazała się dużą wiedzą na temat zdrowia, wyobraźnią i pomysłowością oraz umiejętnościami informatycznymi. Brawo!

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".

Kalendarz szkolny

Lipiec 2017
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

The World Games

igrzyska maly

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko