6b na wycieczce

W dniach 29 – 30 maja klasa 6b była na wspaniałej klasowej wycieczce: Karpacz – Kowary – Szklarska Poręba – Chojnik. Zwiedziliśmy piękną Świątynię Wang, Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska i Podziemną Trasę Turystyczną “Sztolnie Kowary”. Nocowaliśmy w przytulnej i oferującej pyszne jedzenie „Zającówce” w Szklarskiej Porębie. Drugiego dnia wzięliśmy udział w pokazie wyrobu kolorowego szkła Leśnej Hucie, a potem była niespodzianka - Rodzinny Park Rozrywki Esplanada i ponad 500 metrowy zjazd między drzewami górską kolejką grawitacyjną Alpine Coaster. Następnie podziwialiśmy Wodospad Szklarki – drugi co do wysokości, po Wodospadzie Kamieńczyka (27 m wysokości) wodospad w polskich Karkonoszach. Na koniec zdobyliśmy górę Chojnik i zwiedziliśmy zamek. Wycieczka się udała! Mamy co wspominać!

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".