II miejsce w konkursie „ HISMAT”

hismat11 maja 2017 roku nasi szóstoklasiści odnieśli kolejny sukces z historii w tym roku szkolnym. Nasi reprezentanci w składzie: Łucja Tatarynowicz (kl. 6a), Michał Biegaj (kl. 6b) oraz Tomasz Trela (kl. 6b) zajęli II miejsce w konkursie „HISMAT” w Szkole Podstawowej nr 3 we Wrocławiu. Konkurs ten łączy ze sobą dwie zupełnie odrębne dziedziny nauki – historię i matematykę.

Uczniowie wykazali się niezwykłą znajomością dat i wydarzeń historycznych od średniowiecza do współczesności. Nasi szóstoklasiści wspaniale rozwiązywali również skomplikowane zadania matematyczne, których wyniki wykazywały daty różnych faktów historycznych. Konkurs był bardzo emocjonujący i ostra walka między wrocławskimi szkołami trwała do ostatniej chwili.

GRATULACJE DLA LAUREATÓW!!!

Opiekun konkursu i nauczyciel historii: p. Karol Wolański.

Nauczyciel matematyki: p. Beata Rudzka.

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".