Dzień Europy

euro9 maja obchodziliśmy Dzień Europy w naszej szkole . Z tej okazji odbył się apel, podczas którego uczniowie z klasy 4c przybliżyli nam tematykę związaną z obchodzonym świętem. Uczniowie z klasy 3b oraz 3d przygotowali dla nas „bajkowe” przedstawienie i zabrali nas w krótką „podróż” po wybranych krajach Unii Europejskiej.

Występujący dla nas uczniowie wcielili się w postacie z bajek i baśni różnych europejskich autorów, np. Czerwonego Kapturka, Pinokia, Pippi Pończoszankę, Smerfy, Królewnę Śnieżkę i wiele innych. Wszyscy razem zaśpiewaliśmy hymn Unii Europejskiej, co sprawiło, że atmosfera tego spotkania stała się bardzo podniosła. Bardzo dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w organizację uroczystości.

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".