Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Pies w mieście”

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Pies w mieście”

Jolanta Sulicz 13 kwiecień 2017 Aktualizacja:13 kwiecień 2017 

Julia Mróz

Julia Mróz
Z okazji II edycji pikniku „Wrocławianie i 4 łapy na polanie” Straż Miejska Wrocławia ogłosiła konkurs plastyczno-edukacyjny dla uczniów klas I-III szkół podstawowych pod hasłem „Pies w mieście”. Konkurs miał na celu podniesienie świadomości mieszkańców Wrocławia w zakresie sprawowania właściwej opieki nad zwierzętami. Warunkiem przystąpienia było przygotowanie pracy plastycznej w formie rysunku lub szkicu psa oraz dołączenie odpowiedzi na 3 pytania: Jakie są obowiązkowe szczepienia psów? Czy pies we Wrocławiu musi być obowiązkowo zawsze wyprowadzany na smyczy i czy są od tego wyjątki? Czy sprzątanie po psie jest obowiązkowe?

Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział: Ewa Chmielus i Julia Kelner z kl.2c oraz Julia Mróz z kl.3b.

Miło mi ogłosić, że praca Julii Mróz zdobyła wyróżnienie. Bardzo dziękuję za udział w konkursie, przygotowanie pięknych prac i wykazanie się wiedzą na temat obowiązków związanych z posiadaniem psa. Prace uczennic można obejrzeć w galerii.

Julia Kelner

Julia Kelner
Ewa Chmielus
Ewa Chmielus

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko