Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Pies w mieście”

Julia MrózZ okazji II edycji pikniku „Wrocławianie i 4 łapy na polanie” Straż Miejska Wrocławia ogłosiła konkurs plastyczno-edukacyjny dla uczniów klas I-III szkół podstawowych pod hasłem „Pies w mieście”. Konkurs miał na celu podniesienie świadomości mieszkańców Wrocławia w zakresie sprawowania właściwej opieki nad zwierzętami. Warunkiem przystąpienia było przygotowanie pracy plastycznej w formie rysunku lub szkicu psa oraz dołączenie odpowiedzi na 3 pytania: Jakie są obowiązkowe szczepienia psów? Czy pies we Wrocławiu musi być obowiązkowo zawsze wyprowadzany na smyczy i czy są od tego wyjątki? Czy sprzątanie po psie jest obowiązkowe?

Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział: Ewa Chmielus i Julia Kelner z kl.2c oraz Julia Mróz z kl.3b.

Miło mi ogłosić, że praca Julii Mróz zdobyła wyróżnienie. Bardzo dziękuję za udział w konkursie, przygotowanie pięknych prac i wykazanie się wiedzą na temat obowiązków związanych z posiadaniem psa. Prace uczennic można obejrzeć w galerii.

Julia Kelner Ewa Chmielus

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".

Kalendarz szkolny

Lipiec 2017
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

The World Games

igrzyska maly

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko