„Segregacja odpadów”

segregacjaW dniach 29 i 30 marca 2017r. w klasach 4-5 odbyły się w naszej szkole warsztaty ekologiczne „Segregacja odpadów”, organizowane przez P.H.K. Trans-Formers Wrocław Sp. Z o. o. W pierwszej części warsztatów, uczniowie dowiedzieli się jak segregować odpady i poznali zasadę 3R.

Druga część warsztatów obejmowała pracę w grupach, gdzie wszyscy odzyskiwali odpady wykonując przedmioty użytkowe z plastikowych butelek.  Prowadząca warsztaty zachęcała nie tylko uczniów, ale również ich rodziców do zaangażowania się w konkursy związane z selektywną zbiórką odpadów.
Podsumowaniem tej edukacji ekologicznej  będzie wycieczka grupy uczniów do Przedsiębiorstwa Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych we Wrocławiu. Uczniowie byli bardzo zainteresowani i aktywni w trakcie tych zajęć. Poznali wiele nowych informacji,  co podniosło ich świadomość ekologiczną.

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".