Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

„Segregacja odpadów”

segregacjaW dniach 29 i 30 marca 2017r. w klasach 4-5 odbyły się w naszej szkole warsztaty ekologiczne „Segregacja odpadów”, organizowane przez P.H.K. Trans-Formers Wrocław Sp. Z o. o. W pierwszej części warsztatów, uczniowie dowiedzieli się jak segregować odpady i poznali zasadę 3R.

Druga część warsztatów obejmowała pracę w grupach, gdzie wszyscy odzyskiwali odpady wykonując przedmioty użytkowe z plastikowych butelek.  Prowadząca warsztaty zachęcała nie tylko uczniów, ale również ich rodziców do zaangażowania się w konkursy związane z selektywną zbiórką odpadów.
Podsumowaniem tej edukacji ekologicznej  będzie wycieczka grupy uczniów do Przedsiębiorstwa Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych we Wrocławiu. Uczniowie byli bardzo zainteresowani i aktywni w trakcie tych zajęć. Poznali wiele nowych informacji,  co podniosło ich świadomość ekologiczną.

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".

Kalendarz szkolny

Lipiec 2017
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

The World Games

igrzyska maly

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko