Dzień Otwarty

Magdalena Stawiarz 21 marzec 2017 Aktualizacja:21 marzec 2017

logo SP9 poprawione

We wtorek 21 marca br. Nasza Szkoła po raz kolejny, zgodnie z tradycją, otworzyła swoje drzwi przed rodzicami i ich dziećmi, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w szkole podstawowej. Z tej okazji, do zwiedzenia Naszej Placówki skorzystało bardzo liczne grono przybyłych gości. Wszyscy nauczyciele wraz ze swoimi podopiecznymi przygotowali szereg ciekawych zajęć, wystaw, projekcji multimedialnych, gier i zabaw, by jak najatrakcyjniej umilić czas zaproszonym gościom.

Istotnym elementem poznawania szkoły było zwiedzanie wszystkich pracowni i uczestniczenie dzieci w wybranych zajęciach, np. „ W krainie tangramów”, „Świat pod mikroskopem”, „Wariacje plastyczne”, „Wiosenna sztuka orgiami”, „Eksperymentuj z nami!”.
Podsumowaniem wizyty zaproszonych gości było spotkanie na sali gimnastycznej, podczas którego Dyrektor Szkoły – pani Anna Szanin – szczegółowo przedstawiła ofertę kształcenia placówki.
Zaciekawienie, zainteresowanie, uśmiech na twarzach gości świadczą o tym, że Nasza Placówka jest szkołą przyjazną, atrakcyjną, nowoczesną!