Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Program Dnia Otwartego

Program Dnia Otwartego

Marta Kobylańska 17 marzec 2017 Aktualizacja:17 marzec 2017 

 

PARTER

13:00 – 14:00 – Papierowe kwiatuszki –  świetlica szkolna – p. R. Mechowska

13:00 – 14:00 – Muzyka dobra na wszystko –  sala nr 8 -  p. N. Ogorełkowa - Stanko

13:00 – 14:00 M@tematyk@ –  sala nr 6 -  p. B. Rudzka

14:00 – 15:00 – Słodkie zajęcia –  świetlica szkolna – p. A. Kasztelan

14:00 – 15:00 – Baw się i ucz –  sala nr 2 – p. M. Cieśla

14:00 – 15:00 – Myślę, tworzę, rozwiązuję i język polski buduję –  sala nr 8 – p. M. Stawiarz

14:00 – 15:00 – Od zabawy do nauki –  sala nr 2 – p. K. Brzęczek

15:00 – 16:00 Ze sztuką za pan brat – sala nr 8 – p I. Sosnowska

15:00 – 16:00 Zabawy pomysłowe usprawniające dziecka mowę – gabinet terapii – p. A. Soja

13:00 – 14:00 – Eksperymentuj z nami! –  świetlica szkolna – p. R. Klawińska

13:00 – 16:00Mistrzowie kodowania – sala nr 7 – p. A. Sanak

16:00 – 17:00W krainie tangramów – sala nr 6 – p. A. Sanak

16:00 – 17:00 – Kolorowy zawrót głowy –  świetlica szkolna – p. J. Halicka

I PIĘTRO

13:00 – 14:00Ciekawostki minionych epok – sala nr 13 – p. K. Wolański

14:00 – 15:00Henryk VIII Tudor in English – sala nr 13 – p. K. Pogorzelska

14:00 – 15:00Kolorowe łapki –  sala nr 15 – p. K. Kędzierska

14:00 – 14:30Świat pod mikroskopem  –  sala nr 14 – p. E. Pilarczyk

15.00 – 16.00 – Gdy ósemki leniuchują, to półkule współpracują – sala nr 10 – p. J. Bielska

16:00 – 17:00Eksperymenty przyrodnicze – sala nr 14 – p. A. Różycka

16:00 – 17:00 – Pies – najlepszy przyjaciel człowieka - dogoterapia – sala nr 9 – p. M. Kowalczyk

II PIĘTRO

13:00 – 14:00 – Ich habe einen kleinen Papagei –  sala nr 17 – p. E. Gonet

13:00 – 14:00 Ratujemy i uczymy ratować – sala nr 23 – p. J. Sulicz

14:00 – 15:00 Wariacje plastyczne – sala nr 21 – p. A. Żerebecka

15:00 – 16:00  - Kości zostały rzucone – gry i zabawy matematyczne – sala nr 19 – p. B. Stankiewicz

15:00 – 16:00  - Kombinatoryka na wesoło – sala nr 22 – p. A. Zborowicka, K. Żelezińska

16:00 – 17:00Wiosenna sztuka origami – sala nr 21 – p. E. Kirsz

16:00 – 17:00Wiosna zamknięta w książce – Czytajnik – p. Rej

SALA GIMNASTYCZNA

13:00 – 14:00 I Ty możesz zostać drugą Agnieszką Radwańską! – p. W. Forkasiewicz

17:00  ZEBRANIE DLA RODZICÓW DZIECI PRZYSZŁYCH KLAS PIERWSZYCH

Przyjdź, zobacz, wybierz. Czekamy na Ciebie!

mgr Anna Szanin

dyrektor szkoły

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko