Gala konkursu „Język i obraz 2016”

Gala konkursu Język i obraz 2016W piątek 16 grudnia w naszej szkole odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczone zostały dyplomy i nagrody laureatom oraz wyróżnionym w VII Wrocławskim Międzyszkolnym Konkursie z Języków Obcych „Język i obraz”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9. Jest to konkurs plastyczno-językowy polegający na prezentacji idiomów języka angielskiego lub niemieckiego w formie obrazkowej.

W tym roku uczestnicy przygotowywali prace przedstawiające idiomy związane z przyrodą, które oceniane były w dwóch kategoriach językowych: język niemiecki i angielski oraz dwóch kategoriach wiekowych: kl. I-III i IV-VI. W ocenie jury wzięło pod uwagę oryginalność, pomysłowość oraz walory estetyczne obrazów. Jak co roku uczniowie wykazali się niezwykłą wyobraźnią i pomysłowością. JESZCZE RAZ SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY!

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".