Mikołajkowe wyjście do kina

Mikołajkowe wyjście do kinaW środę 14 grudnia w ramach programu „Szkoła w mieście” uczniowie klasy 6b wybrali się do Multikina Arkady na film pod tytułem „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, oparty na powieści i oryginalnym scenariuszu J.K. Rowling. W ten sposób autorka książek o Harry’m Potterze debiutuje w roli scenarzystki. Magiczny świat, czarodzieje i czarownice, fantastyczne stworzenia… Historia Newta Scamandera rozpoczyna się w Nowym Jorku siedemdziesiąt lat przed wydarzeniami, w których główną rolę odegrał słynny Harry Potter. To bardzo dobry film, czasem zabawny, czasem wzruszający, a niekiedy mroczny i trochę straszny, który polecamy nie tylko fanom filmów i książek o HP.

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".