„Dzień Życzliwości”

zyczliwoscDzień 21 listopada obchodziliśmy  we Wrocławiu jako „Dzień Życzliwości”. My też włączyliśmy się w akcję i zorganizowaliśmy w Naszej Szkole - Tydzień Życzliwości i Tolerancji! (21-25 listopada). Namawialiśmy do wzajemnego szacunku, miłego gestu, uśmiechu i dobrej zabawy, która oparta była na wzajemnej życzliwości. Pamiętając o tym, jak ważne są drobne gesty, dzieliliśmy się śniadaniem ze swoim przyjacielem, zorganizowaliśmy szwedzki stół, przypinaliśmy życzliwe smsy na naszym szkolnym smartphonie i nosiliśmy naklejki z uśmiechniętą buźką:)

Dodatkowo miło spędziliśmy czas ze swoimi rówieśnikami podczas wspólnego wykonywania plakatu. Jednak największą frajdę sprawił nam plebiscyt na Klasowego Życzliwka!. Z dumą prezentujemy Wam zdjęcia naszych Życzliwków!

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".