Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

"Piórem i mieczem" - spotkanie autorskie

pioremW związku z tym, iż rok 2016 r. został objęty patronatem Henryka Sienkiewicza, w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z p. Anną Czerwińską-Rydel, która napisała biograficzną opowieść dla dzieci właśnie o Henryku Sienkiewiczu pt.Piórem i mieczem. Uczniowie klas 4c, 5b i 6b mieli okazję wysłuchać, na czym polega praca pisarza, co jest najtrudniejsze w pisaniu książek i co jest inspiracją dla wyobraźni.

Pani Czerwińska-Rydel z cierpliwością odpowiadała także na pytania uczniów, niektóre z nich były zaskakujące, ale wszystkie mądre i twórcze. Spotkanie zwieńczyło rozdawanie autografów. Zapraszamy do biblioteki po książkę "Piórem i mieczem" z autorską dedykacją.

 pi1 pi2 pi4 i3

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".

Kalendarz szkolny

Lipiec 2017
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

The World Games

igrzyska maly

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko