"Piórem i mieczem" - spotkanie autorskie

pioremW związku z tym, iż rok 2016 r. został objęty patronatem Henryka Sienkiewicza, w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z p. Anną Czerwińską-Rydel, która napisała biograficzną opowieść dla dzieci właśnie o Henryku Sienkiewiczu pt.Piórem i mieczem. Uczniowie klas 4c, 5b i 6b mieli okazję wysłuchać, na czym polega praca pisarza, co jest najtrudniejsze w pisaniu książek i co jest inspiracją dla wyobraźni.

Pani Czerwińska-Rydel z cierpliwością odpowiadała także na pytania uczniów, niektóre z nich były zaskakujące, ale wszystkie mądre i twórcze. Spotkanie zwieńczyło rozdawanie autografów. Zapraszamy do biblioteki po książkę "Piórem i mieczem" z autorską dedykacją.

pi1 pi2 pi4 i3

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->