Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Zajęcia klasy 4b w MDK „Śródmieście”

mdkW czwartek 17 listopada uczniowie klasy 4b wybrali się do MDK „Śródmieście” na spotkanie edukacyjne o tematyce ekologicznej. Zajęcia zostały  przeprowadzone w oparciu o pokonkursową wystawę plastyczną „4 żywioły natury: woda, ogień, powietrze, ziemia”, na której nasi uczniowie mogli podziwiać malarstwo, rysunek, grafikę, fotografię oraz rzeźbę wykonaną przez dzieci i młodzież z Dolnego Śląska. Spotkanie miało na celu omówienie wystawy pod kątem treści ekologicznych oraz technik plastycznych. Dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności podczas wykonywania pracy „4 żywioły natury”. Bardzo dziękujemy za wspaniałe warsztaty! 

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".

Kalendarz szkolny

Lipiec 2017
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

The World Games

igrzyska maly

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko