Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Czytajnik otwarty!

CzytajnikW naszej szkole powstało wyjątkowo piękne i pożyteczne miejsce – kącik czytelniczy „Czytajnik”. Jego budowa trwała niemal trzy miesiące, ale warto było czekać, gdyż teraz może w pełni służyć uczniom, nauczycielom i rodzicom.
Kącik czytelniczy powstał w ramach projektu Bibliopolis z funduszu Literackiego Budżetu Obywatelskiego – Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016. Złożony przez naszą szkołę projekt został pozytywnie zaopiniowany przez komisję i otrzymaliśmy finansowe wsparcie na zaadoptowanie przestrzeni czytelniczej w naszej szkole.

W uroczystym otwarciu „Czytajnika” uczestniczyli rodzice, nauczyciele, w tym także p. dyrektor Gajda-Chrzanowska, pracownicy administracji oraz uczniowie klasy 3B i 6B, którzy przygotowali wspaniały program artystyczny.
Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia „Czytajnika”, który mieści się na półpiętrze miedzy salą 15 a 25, tam, gdzie jeszcze rok temu stała biblioteka. Czytelniczy duch wciąż jest tam żywy. Warto przyjrzeć się gablocie, która skrywa prawdziwe skarby – pierwsze wydania książek Wincentego Pola z końcówki XIX wieku. To „białe kruki” autorstwa naszego patrona. Inna gablota kryje wyjątkowe rękodzieło naszych uczniów, którzy wyróżniają się szczególnymi pasjami, prezentowanymi wielokrotnie w czasie szkolnego przeglądu talentów. Spróbujcie odgadnąć, jakie zainteresowania wyrażone są kolejnymi literkami nazwy Czytajnik. Na półkach zaś stoi wyjątkowa kolekcja czasopism i książek, które oprócz walorów rozrywkowych, niosą wartości ważne w życiu dziecka.
Dla tych, którzy lubią słuchać czytania Czytajnik kryje coś wyjątkowego – system audio do odtwarzania audiobooków. Dzieci ze świetlicy już teraz korzystają z dobrodziejstw kącika czytelniczego. Zachęcamy, by pójść ich śladem i czytać!

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".

Kalendarz szkolny

Lipiec 2017
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

The World Games

igrzyska maly

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko