Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Wyjście klasy 6b na spektakl

Wyjście klasy 6b na spektakl

Joanna Neto 21 listopad 2016 Aktualizacja:21 listopad 2016 

spektakl6b

spektakl6b
W poniedziałek 21 listopada w ramach programu „Szkoła w mieście” uczniowie klasy 6b wybrali się do Sali Koncertowej Radia Wrocław, aby obejrzeć spektakl pod tytułem „Labirynt przemocy”, przygotowany przez Teatr Profilaktyczny ALERT. Teatr ten w ciekawy dla młodych osób sposób prezentuje aktualne zagrożenia. Ponadto zachęca do podejmowania właściwych, pozbawionych przemocy, działań.

Uczy także jak i gdzie szukać pomocy w razie problemów. „Labirynt przemocy” to przedstawienie poruszające trudny temat przemocy fizycznej i psychicznej. Uczniowie obejrzeli je z zainteresowaniem i na pewno wyszli ze spektaklu mądrzejsi. Ugruntowana została ich wiedza o tym, jak złe skutki przynosi stosowanie przemocy, złe zachowania. Jednocześnie wynieśli też naukę, że „każdy może zmienić swoje złe postępowanie” oraz że „to, co robisz, zawsze do ciebie wróci”. Miejmy nadzieję, że wszystko to skłoni ich do podejmowania właściwych wyborów.

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko