Wyjście klasy 6b na spektakl

spektakl6bW poniedziałek 21 listopada w ramach programu „Szkoła w mieście” uczniowie klasy 6b wybrali się do Sali Koncertowej Radia Wrocław, aby obejrzeć spektakl pod tytułem „Labirynt przemocy”, przygotowany przez Teatr Profilaktyczny ALERT. Teatr ten w ciekawy dla młodych osób sposób prezentuje aktualne zagrożenia. Ponadto zachęca do podejmowania właściwych, pozbawionych przemocy, działań.

Uczy także jak i gdzie szukać pomocy w razie problemów. „Labirynt przemocy” to przedstawienie poruszające trudny temat przemocy fizycznej i psychicznej. Uczniowie obejrzeli je z zainteresowaniem i na pewno wyszli ze spektaklu mądrzejsi. Ugruntowana została ich wiedza o tym, jak złe skutki przynosi stosowanie przemocy, złe zachowania. Jednocześnie wynieśli też naukę, że „każdy może zmienić swoje złe postępowanie” oraz że „to, co robisz, zawsze do ciebie wróci”. Miejmy nadzieję, że wszystko to skłoni ich do podejmowania właściwych wyborów.

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".