Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Radosna Parada Niepodległości

paradaJak co roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w obchodach Święta Niepodległości. Uczniowie, rodzice, nauczyciele uczestniczyli w Radosnej Paradzie Niepodległości, która przeszła ulicami Wrocławia w piątek 11 listopada. Prawie 70 dzieci z „dziewiątki” (z klas od pierwszej do szóstej) utworzyło drużynę, która wystartowała w konkursie dla szkół „Radosna Parada Niepodległości 2016”.

Jury złożone z przedstawicieli władz miasta oraz Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oceniało: stroje, kostiumy; akcenty związane z historią Polski, ważnymi postaciami z literatury, sztuki, wrocławskimi przedstawicielami kultury w okresie 1945-2016; przedstawienie symboli narodowych; rekwizyty kojarzące się z niepodległością; barwność i pomysłowość korowodu; postawę uczestników. Po uroczystym apelu na wrocławskim Rynku, dumnie śpiewając patriotyczne pieśni, przemaszerowaliśmy ulicą E. Gepperta, ul. Kazimierza Wielkiego, przez Plac Dominikański, ul. Piotra Skargi, ul. Teatralną, przez Plac Teatralny do Placu Wolności. Jury doceniło nasze starania, przyznając nam I miejsce!

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".

Kalendarz szkolny

Lipiec 2017
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

The World Games

igrzyska maly

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko