Dzień Kundelka

kundelkiDnia 25 października, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kundelka, nieformalne święto obchodzone corocznie dzień po wejściu w życie ustawy o ochronie zwierząt. Z tejże okazji naszą szkołę odwiedzili niezwykli goście- pieski z Fundacji 2 plus 4 ze swoimi opiekunami. Pan Aleks opowiadał o obowiązkach, jakie spoczywają na właścicielu zwierzęcia.

Przypomniał naszym uczniom jak ważne jest niesienie pomocy zwierzętom, szczególnie tym bezdomnym. Pieski wykonywały różne polecenia i sztuczki, które zafascynowały publiczność! Bardzo dziękujemy naszym wspaniały gościom za przybycie i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".