Pasowanie na ucznia

Teresa Bulzacka 16 październik 2016 Aktualizacja:18 październik 2016

pasowanieW Dzień Edukacji Narodowej 14 października w naszej szkole odbyło się pasowanie na ucznia tegorocznych pierwszoklasistów. Każdy z nich chętnie lecz nieśmiało przekroczył pierwszego września drzwi Szkoły Podstawowej nr 9, witany ciepło przez Panią Dyrektor Annę Szanin. Dziś przed nią dumnie złożył ślubowanie.

Zgromadzonych wychowawców, rodziców, nauczycieli uczniowie klas pierwszych przywitali uroczyście odtańczonym polonezem. Uśmiechy i wdzięk artystów urzekł widownię i znamienitych gości. W pięknie przystrojonej sali każdy z „pierwszaków” obiecywał dobre zachowanie, uprzejmość, pilność i wytrwałość w nauce. Po uroczystości dzieci zaproszono do wspólnej zabawy.
My, uczniowie klas starszych życzymy Wam drodzy koledzy z klas pierwszych samych sukcesów, odkrywania talentów, które w sobie nosicie. Mamy nadzieję, że w murach „dziewiątki” spędzicie piękny czas, który zaowocuje mądrymi wyborami, odnalezieniem pomysłu na dalsze ciut doroślejsze plany. Obiecujemy Wam wsparcie i życzliwość.
Uczniowie „Dziewiątki”