Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Odkrywamy tajemnice Zagórza Śląskiego

grodnoDnia 27 września obchodziliśmy Światowy Dzień Turystyki pod hasłem „Turystyka dla wszystkich - promocja powszechnej dostępności”. Z tej okazji uczniowie klas 2a i 2c wybrali się na wycieczkę autokarową z przewodnikiem PTTK do Zagórza Śląskiego. Miejscowość ta znana jest z zamku Grodno, który znajduje się w rejestrze zabytków Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Dzieci zwiedziły zamek i poznały jego historię oraz wysłuchały ciekawych baśni i podań o zjawach, duchach i rycerzach-rozbójnikach.

Podziwiały również panoramę gór z zamkowej wieży widokowej. Ten piękny zakątek Polski słynie też z rezerwatu przyrody „Góra Choina”, który należy do Ostoi Nietoperzy Gór Sowich. Podczas wędrówki uczniowie mieli niezapomnianą okazję zobaczyć zaporę wodną na rzece Bystrzycy, tworzącą Jezioro Lubachowskie. Wycieczkę zakończono wspólnym ogniskiem i zabawą na dziedzińcu zamkowym.

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".

Kalendarz szkolny

Lipiec 2017
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

The World Games

igrzyska maly

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko