Europejski Dzień Języków w SP9

europejskiJak co roku 26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków - święto języków, które zostało ustanowione w 2001 roku z inicjatywy Rady Europy, aby promować różnorodność kulturową i językową Europy i zachęcić ludzi do uczenia się języków, których używa się w innych krajach. W naszej szkole wszyscy uczniowie wiedzą, że dzięki znajomości języków można porozumiewać się z obcokrajowcami, łatwiej jest podróżować po świecie, można podjąć studia lub pracę za granicą.

Poza tym, nauka języków jest bardzo ciekawa i przyjemna. Podczas Europejskiego Dnia Języków uczniowie „dziewiątki” ubrali się na kolorowo. Klasa 6b przygotowała i rozdała wszystkim specjalne naklejki-odznaki oraz ulotki informacyjne. Dzieci wykonały piękne prace plastyczne, dzięki którym powstały dekoracje. W szkole było kolorowo i wesoło.

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".