Stypendium Samorządu Wrocławia

stypendium28 września 2016r. swój uroczysty  finał miała 12 edycja Uczniowskiego Programu Stypendialnego Samorządu Wrocławia. Z dumą przekazujemy informację, że również uczennica naszej szkoły – Łucja Tatarynowicz dzięki swojej wytrwałości , determinacji i chęci zgłębiania wiedzy została uhonorowana stypendium naukowym. W uroczystej, muzycznej oprawie uczennica klasy 6a odebrała z rąk p. Jarosława Delewskiego – Dyrektora Departamentu Edukacji, w obecności Dolnośląskiego Kuratora Oświaty p. Romana Kowalczyka dyplom potwierdzający uznanie dla podejmowanych wysiłków. Serdecznie gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów i trzymamy kciuki!

Społeczność Szkoły Podstawowej Nr 9 we Wrocławiu.

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".