6b i XIX Dolnośląski Festiwal Nauki 2016

festiwal naukiW ramach festiwalu w środę 21 września klasa 6b wybrała się do Muzeum Poczty i Telekomunikacji na zajęcia pt.: „Bezpieczeństwo w Internecie”, podczas których przypomnieliśmy sobie jak bezpiecznie surfować po sieci. Warto pamiętać o najważniejszych zasadach: nigdy nie podawaj w Internecie swoich danych osobowych (czyli imienia, nazwiska, adresu, numeru telefonu).

Zabezpiecz swój komputer programem antywirusowym. Gdy coś cię zaniepokoi, powiedz o tym komuś bliskiemu. Nie rozmawiaj w sieci z osobami, których nie znasz. Pamiętaj, że jak raz „wrzucisz” coś do Internetu, to już tego nie usuniesz. Miej na uwadze, że nie wszystko, co przeczytasz w Internecie jest prawdą. Bądź ostrożny!

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".