Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Zielona Szkoła – "Akademia Hrabiego"

W dniach 6-8.06.2016 uczniowie klas 5a, 6a i 6b mieli okazję zamieszkać w pięknych wnętrzach połacu w Mosznej w ramach Zielonej Szkoły "Akademia Pana Hrabiego". Na uczestników wycieczki czekało wiele zadań i atrakcji. Były to: przygotowanie własnego herbu, spisanie zasad Członów Akademii z wykorzystaniem „burzy mózgów", zamkowe przyśpiewki, pełne wrażeń zwiedzanie zamku oraz stadniny koni w Mosznej, przejazd bryczką, nauka dobrych manier oraz lekcja wytwarzania magicznych eliksirów. Udziałem uczniów stały się także nauka puszczania gigantycznych baniek mydlanych, walki na bezpieczne bronie, scenariuszowa gra terenowa "Poszukiwanie Kamienia Filozoficznego" oraz zamkowe pląsy, czyli dyskoteka zamkowa. Pobyt zakończyło uroczyste pasowanie uczestników zielonej szkoły na Członka Akademii Pana Hrabiego.

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".

Kalendarz szkolny

Lipiec 2017
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

The World Games

igrzyska maly

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko