Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

"Sukcesy uczniów klas III"

sukcesy1Uczniowie klas trzecich wzięli w ostatnim czasie udział w różnych konkursach międzyszkolnych. Dotyczyły one różnych obszarów wiedzy i umiejętności. Mimo ogromnej konkurencji nasi uczniowie odnosili liczne sukcesy. Dowodem na to są dyplomy wyeksponowane na szkolnej tablicy informacyjnej. Na szczególne wyróżnienie zasługuje osiągnięcie zespołu w osobach Kuby Gaja, Aleksandry Sztonyk, Kacpra Dobosza, który zajął I miejsce najpierw w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym na terenie Wrocławia, a następnie I miejsce w XVI Powiatowym Turnieju Ortograficznym.

Warto również wskazać na sukces Marysi Robak, która zajęła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 18 we Wrocławiu pod hasłem "Smacznie, zdrowo, kolorowo". Życzymy naszym uczniom dalszych równie znaczących osiągnięć.

sukcesy2

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".

Kalendarz szkolny

Lipiec 2017
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

The World Games

igrzyska maly

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko