"Sukcesy uczniów klas III"

sukcesy1Uczniowie klas trzecich wzięli w ostatnim czasie udział w różnych konkursach międzyszkolnych. Dotyczyły one różnych obszarów wiedzy i umiejętności. Mimo ogromnej konkurencji nasi uczniowie odnosili liczne sukcesy. Dowodem na to są dyplomy wyeksponowane na szkolnej tablicy informacyjnej. Na szczególne wyróżnienie zasługuje osiągnięcie zespołu w osobach Kuby Gaja, Aleksandry Sztonyk, Kacpra Dobosza, który zajął I miejsce najpierw w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym na terenie Wrocławia, a następnie I miejsce w XVI Powiatowym Turnieju Ortograficznym.

Warto również wskazać na sukces Marysi Robak, która zajęła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 18 we Wrocławiu pod hasłem "Smacznie, zdrowo, kolorowo". Życzymy naszym uczniom dalszych równie znaczących osiągnięć.

sukcesy2

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->