"Sukcesy uczniów klas III"

Alina Haładaj 05 czerwiec 2016 Aktualizacja:06 czerwiec 2016

sukcesy1

Uczniowie klas trzecich wzięli w ostatnim czasie udział w różnych konkursach międzyszkolnych. Dotyczyły one różnych obszarów wiedzy i umiejętności. Mimo ogromnej konkurencji nasi uczniowie odnosili liczne sukcesy. Dowodem na to są dyplomy wyeksponowane na szkolnej tablicy informacyjnej. Na szczególne wyróżnienie zasługuje osiągnięcie zespołu w osobach Kuby Gaja, Aleksandry Sztonyk, Kacpra Dobosza, który zajął I miejsce najpierw w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym na terenie Wrocławia, a następnie I miejsce w XVI Powiatowym Turnieju Ortograficznym.

Warto również wskazać na sukces Marysi Robak, która zajęła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 18 we Wrocławiu pod hasłem "Smacznie, zdrowo, kolorowo". Życzymy naszym uczniom dalszych równie znaczących osiągnięć.

sukcesy2