„Droga Mamo, Drogi Tatku!"

Katarzyna Choma 03 czerwiec 2016 Aktualizacja:03 czerwiec 2016

IMG 9906 mama

„Droga Mamo, Drogi Tatku! Mamy dla Was dziś po kwiatku.
Dla Was dzisiaj te występy, choć nam trema depcze pięty.”
Tak, tak, jak co roku w naszej szkole ogromne wydarzenie dla rodziców, ale również dla dzieci. Dzień Mamy i Taty odbył się 23 maja w sali gimnastycznej. Trema, jak w wierszyku, dokuczała dzieciom, gdyż miały wystąpić przed swoimi najukochańszymi rodzicami. Młodzi wykonawcy zaskoczyli wszystkich profesjonalizmem i różnorodnością repertuaru.

Mogliśmy podziwiać w tańcu klasę 1a, ale również 3b i zespół baletowy „The Swans”. Życzeniami uraczyli nas uczniowie z klasy 3a i 3c. Chóralnym głosem rozbrzmiały życzenia od dzieci z klas 1a i 1c oraz połączone klasy 1b, 1d, 2b, 2d. Instrumentalnie umilali nam czas Krystian Zając i Michał Grzebielec. Nie można również zapomnieć o animacji Michała Symonowicza. Widok tańczących Mam niczym gwiazdy bollywood i Tatusiów wyginających się w rytm rock n rolla był nie do opisania i zapomnienia. Wszyscy wstali i bawili się. Ten widok pozostanie na długo w pamięci. Po występach wszyscy chętnie zajadali słodkie pyszności ze „Stop Cafe”. Wszystkiego Najlepszego Kochani Rodzice!!!