Wyniki I Międzyszkolnego Konkursu "Mama na wesoło"

Z ogromną przyjemnością chcemy ogłosić wyniki konkursu plastycznego "Mama na wesoło". Dotarło do nas ponad 200 prac z różnych zakątków Wrocławia, za co serdecznie dziękujemy. Pomimo wcześniejszego regulaminu postanowiliśmy podzielić otrzymane prace na poszczególne kategorie wiekowe: klasy 0, klasy 1, klasy 2, klasy 3 oraz klasy 4-6. Oto laureaci z poszczególnych grup:

KLASY 0
I miejsce - Olesya Musakovska Szkoła Podstawowa nr 108, Paulina Kalińska Szkoła Podstawowa nr 90, Zuzanna Battek Szkoła Podstawowa nr 44.
II miejsce - Magdalena Krasoń Przedszkole nr 50, Olimpia Wróblewska Przedszkole nr 50.
III miejsce - Alicja Kawalec Przedszkole nr 92.

KLASY 1
I miejsce - Zuzanna Janik Szkoła Podstawowa nr 40, Lila Goch Szkoła Podstawowa nr 9.
II miejsce - Marcel Nowacki Szkoła Podstawowa nr 40, Zuzanna Altman Szkoła Podstawowa nr 108, Leon Góra Szkoła Podstawowa nr 40.
III miejsce - Szymon Chabasiński Szkoła Podstawowa nr 40, Maja Pawlik Szkoła Podstawowa nr 40, Kornelia Gruszka Szkoła Podstawowa nr 9
Wyróżnienia: Emilia Kowalczyk Szkoła Podstawowa nr 43 Wiktoria Jendrzycka Szkoła Podstawowa nr 43

KLASY 2
I miejsce - Oliwia Zdych Szkoła Podstawowa nr 40, Natalia Trela Szkoła Podstawowa nr 9.
II miejsce - Oliwia Krzykowska Szkoła Podstawowa nr 108, Nadia Podbieglowska Szkoła Podstawowa nr 40.
III miejsce - Weronika Wojtusińska Szkoła Podstawowa nr 40, Antoni Maciejewski Szkoła Podstawowa nr 40, Aleksandra Prokop Szkoła Podstawowa nr 40.

KLASY 3
I miejsce - Anna Marcinkowska Szkoła Podstawowa nr 40
II miejsce - Natalia Bogucka Szkoła Podstawowa nr 40, Emilia Franaszek Szkoła Podstawowa nr 40.
III miejsce - Zuzanna Kupis Szkoła Podstawowa nr 40, Jagoda Mendyk Szkoła Podstawowa nr 40.

KLASY 4-6
I miejsce - Patrycja Wróblewska Szkoła Podstawowa nr 9

Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Niebawem roześlemy dyplomy oraz nagrody. GRATULUJEMY !!!!

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".