VI Międzyszkolny Konkurs Poprawnej Polszczyzny

Dnia 11 maja , jak co roku w naszej szkole, zorganizowany został już VI Międzyszkolny Konkurs Poprawnej Polszczyzny. Każdą szkołę reprezentowali uczniowie klas szóstych, którzy pełni emocji i ducha walki podjęli wyzwanie w potyczkach językowych. Mistrzem wiedzy o poprawności naszego języka został: Michał Opala ze Szkoły Podstawowej nr 34, II miejsce zajęła uczennica ze Szkoły Podstawowej nr 12- Maja Kubler, natomiast tuż za nią, na podium, z wynikiem III miejsca stanął Stanisław Nowakowski ze Szkoły Podstawowej nr 63. Jury postanowiło w tym roku przyznać również wyróżnienie. Otrzymała je Nadia Hoffmann ze Szkoły Podstawowej nr 68 . Zwycięzcom, a także wszystkim Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!!!

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".