Sukces Patrycji z klasy 5B

patrycjaZ radością informujemy, że Patrycja Wróblewska z klasy 5b zajęła II MIEJSCE w IX edycji Międzynarodowego Konkursu Ekologiczno-Prozdrowotnego „Smacznie, zdrowo, kolorowo” pod hasłem „Nasze zdrowie z sadów, ogrodów, pól i łąk”, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 118 we Wrocławiu we współpracy z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego we Wrocławiu, pod honorowym patronatem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Głównymi celami konkursu były: promocja zdrowego odżywiania w antytezie do otyłości i uzależnień oraz kształtowanie postawy prozdrowotnej wśród uczniów. Uczniowie mogli wykonać prace w kilku kategoriach. Patrycja przygotowała pracę plastyczną – piękną i ciekawą podkładkę pod talerz. GRATULUJEMY!

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".