Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Światowy Dzień Ziemi w SP 9

dzien ziemii22 kwietnia to dzień szczególny! Obchodzony jest wtedy „MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI”. W SP 9 wszyscy również pamiętają o tej ważnej dacie. W piątek uroczyście obchodziliśmy dzień naszej planety pod hasłem „Palący temat – niska emisja!” . Uczniowie podziwiali wspaniałe przedstawienie przygotowane przez szkolne koło teatralne, które wszystkim uświadomiło, jak ważna jest ochrona naszej pięknej przyrody. Następnie wszyscy śpiewali głośno piosenkę „Ratujmy naszą ziemie!”, która porwała całą publiczność.


Jednak to nie był koniec wszystkich wydarzeń. Nasza szkoła powodów do uroczystego celebrowania tego dnia ma więcej! Obchodziliśmy wtedy również „DZIEŃ PATRONA SZKOŁY – WINCENTEGO POLA” - wybitnego poety, geografa i miłośnika polskich krajobrazów. Wszystkie klasy wzięły również udział w Lidze Klas. Uczniowie przygotowali plakaty związane z niską emisją gazów przez gospodarstwa domowe oraz wymalowali wspaniałe portrety naszego patrona! Był to dzień pełen wrażeń, które na pewno pozostaną na długo w pamięci…

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".

Kalendarz szkolny

Lipiec 2017
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

The World Games

igrzyska maly

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko