Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Zwiedzamy Teatr Lalek

Klasa 2d już nie po raz pierwszy wybrała się na wspaniałą wycieczkę edukacyjną. Tym razem uczniowie mieli możliwość zwiedzić cudowny i tajemniczy Teatr Lalek we Wrocławiu. Przechadzki po kulisach teatru oraz przestrzeniach zwykle niedostępnych dla widzów to nie lada gratka dla każdego, nie tylko dla naszych młodszych pociech. Zaplecze sceny, garderoby aktorów, pracownie - lalkarska oraz konstruktorska. Wszystko to można zwiedzić wspólnie z aktorami Teatru Lalka, którzy są przewodnikami po tajnikach "kuchni" teatralnej. Mogliśmy również podziwiać ekspozycję zlokalizowaną w piwnicach teatru, w tajemniczych korytarzach zgromadzone zostały lalki teatralne z lat 1955-2005 - dzieła wybitnych polskich scenografów.

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".

Kalendarz szkolny

Lipiec 2017
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

The World Games

igrzyska maly

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko