Warsztaty zdrowego żywienia

zdrowe zywienieNiedawno uczniowie klasy 5b wzięli udział w warsztatach kulinarnych. Ich celem było przyswojenie wiedzy na temat zdrowego żywienia i przygotowanie zdrowego śniadania. Pani Dorota – dietetyk oraz Pan Szymon – kreatywny kucharz, który prowadzi bloga kulinarnego opowiedzieli, co jest ważne w diecie młodego człowieka, na co zwracać uwagę i jak dobierać odpowiednie składniki. Potem razem zrobiliśmy zdrowe, kolorowe i smakowite kanapki. Następnie przyszedł czas gotowania. Uczniowie z wielkim zapałem przygotowali pyszną owsiankę oraz kaszę jaglaną z owocami i innymi zdrowymi dodatkami. Zdrowe śniadanie – to podstawa.

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".