Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Zajęcia w Punkcie Informacyjnym UE

Zajęcia w Punkcie Informacyjnym UE

Magdalena Stawiarz 08 kwiecień 2016 Aktualizacja:10 kwiecień 2016 

Po raz kolejny gościliśmy z klasą 6a na zajęciach prowadzonych przez pana Pawła Marciniaka w Punkcie Informacyjnym Unii Europejskiej .Tematyka warsztatów dotyczyła tożsamości narodowej i europejskiej obywateli UE, ich przynależności do danej kultury, różnorodności językowej w poszczególnych państwach Unii. Organizator spotkania przygotował dla uczniów obrazkową wizualizację symboli, haseł, dat, pojęć, a także prezentację multimedialną, by pomóc uczniom w utrwaleniu dotychczasowej wiedzy odnoszącej się do państw członkowskich UE. Uczniowie pracowali w grupach i chętnie angażowali się w wykonywaniu poszczególnych zadań. Ewaluacja zajęć – „złożenie” Europy z puzzli – okazała się nie lada wyzwaniem! Uczniowie napełnieni wiedzą, nabuzowani wrażeniami wrócili do szkoły na kolejną dawkę wiadomości.

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko