Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Zajęcia w Punkcie Informacyjnym UE

Po raz kolejny gościliśmy z klasą 6a na zajęciach prowadzonych przez pana Pawła Marciniaka w Punkcie Informacyjnym Unii Europejskiej .Tematyka warsztatów dotyczyła tożsamości narodowej i europejskiej obywateli UE, ich przynależności do danej kultury, różnorodności językowej w poszczególnych państwach Unii. Organizator spotkania przygotował dla uczniów obrazkową wizualizację symboli, haseł, dat, pojęć, a także prezentację multimedialną, by pomóc uczniom w utrwaleniu dotychczasowej wiedzy odnoszącej się do państw członkowskich UE. Uczniowie pracowali w grupach i chętnie angażowali się w wykonywaniu poszczególnych zadań. Ewaluacja zajęć – „złożenie” Europy z puzzli – okazała się nie lada wyzwaniem! Uczniowie napełnieni wiedzą, nabuzowani wrażeniami wrócili do szkoły na kolejną dawkę wiadomości.

Ogłoszenie

Przypominamy o naborze do klasy dwujęzycznej. Regulamin rekrutacji do pobrania w zakładce
"Pliki do pobrania ->
Dokumenty szkolne".

Kalendarz szkolny

Lipiec 2017
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

The World Games

igrzyska maly

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko