Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

XI Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności Destination Imagination - Oczyma Wyobraźni

imagination

imagination
1 kwietnia po południu Hala Orbita przeżyła istne oblężenie dzieci i młodzieży z całej Polski, a także tych, które przyjechały z tak dalekich państw, jak Chiny, Turcja czy USA. Nie zabrakło również „dziewiątki”. Destination Imagination jest największym na świecie programem dla dzieci i młodzieży zorientowanym na kreatywne rozwiązywanie problemów. Bazuje na koncepcji myślenia dywergencyjnego (rozbieżnego), zakładającego, że istnieje więcej niż jedna droga do rozwiązania problemu. W ciągu roku szkolnego nasze drużyny z klas IV i V pracowały nad dwoma rodzajami zadań: Wyzwaniami Drużynowymi oraz Wyzwaniami Na Już, wykorzystując przy tym nowatorskie metody i techniki myślenia twórczego.

Zdobytą wiedzę i umiejętności oraz stworzone przez siebie rozwiązania zaprezentowały minionego weekendu podczas XI Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności Destination Imagination - Oczyma Wyobraźni. Świetna zabawa i dobre humory nie opuszczały nas przez cały weekend. Dziękujemy Pani Dyrektor za wsparcie, Rodzicom za pomoc i zaangażowanie. Dzieciom dziękujemy za wytrwałość, a trenerom za świetne pomysły....lub odwrotnie :)

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko