Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Świąteczna zbiórka darów dla zwierząt

Świąteczna zbiórka darów dla zwierząt

Jolanta Sulicz 22 grudzień 2015 Aktualizacja:22 grudzień 2015 
18 grudnia zakończyliśmy w naszej szkole świąteczną zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt. Wzięli w niej udział uczniowie i ich rodzice, a także nauczyciele. Zebranych zostało 9 kartonów z darami, wśród nich były m.in.: koce, ręczniki, kołdry, poduszki, legowiska, stare gazety, miseczki, zabawki, makarony, kasze, ryż, różne rodzaje karmy suchej i w puszkach. Dary zostały przekazane do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Ślazowej we Wrocławiu. Dzisiaj, tj. 22 grudnia, pan Arkadiusz Szczygieł, rodzic uczennicy z kl. 1c, zawiózł w naszym imieniu wszystkie prezenty, za co mu bardzo dziękujemy. Od Dyrekcji schroniska otrzymaliśmy podziękowania i świąteczne życzenia. Wszystkim uczestnikom zbiórki bardzo dziękujemy za tak liczny udział, okazaną pomoc i szczodre serce. Organizator szkolnej zbiórki: Jolanta Sulicz

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko