Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

5B na wystawie Lego

5B na wystawie Lego

Joanna Neto 19 grudzień 2015 Aktualizacja:21 grudzień 2015 

lego

lego
W poniedziałek 14 grudnia klasa 5b wybrała się na mikołajkową wycieczkę na Stadion Wrocław na największą w Polsce edukacyjną wystawę budowli z klocków LEGO. Postaci (np.: Simpsonowie, Muminki, Angry Birds), miejsca (np.: makieta kolejowa z jeżdżącymi pociągami i ogromne wesołe miasteczko, lotnisko, Dziki Zachód, japońska wioska), sceny z bajek i filmów (np.: Star Wars, Harry Potter, Avatar, Władca Pierścieni, CK Dezerterzy), sceny historyczne (np.: makieta miasta z czasów PRL, stan wojenny), najsłynniejsze budowle architektoniczne świata (np.: Tower Bridge, Taj Mahal, Statua Wolności, Opera w Sydney) – wszystko zbudowane z klocków LEGO!

Wielkie wrażenie zrobiła na nas największa na świecie rekonstrukcja Titanica, do stworzenia której potrzeba było pół miliona klocków, mozaiki wykonane w technologii wielowarstwowej 3D (efekt przestrzenny obrazu), dwumetrowy pojazd z Gwiezdnych Wojen - Star Destroyer. Świetnie bawiliśmy się też w Fun Parku. Wycieczka naprawdę nam się udała!

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko